satış sonrası servis

Laserx ürünlerinden herhangi biri hakkında satış sonrası hizmet veya tavsiye almak için aşağıdaki yollardan birini seçebilir veya iletişim sayfasından ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Tavsiye ve eğitim talep edin

Ürün Kaydı

Ürün garanti koşulları

Mastır lazer şirketi üretti ürünler için 30 gün Değişim süresi ve 240 gün bedelsiz servis garantisi sağlamaktadır. Herhangi bir teknik sorun olması durumunda, müşterinin ürünü masterlight laser şirketi merkez ofisine yönlendirmesi Gerekmektedir. Herhangi üçüncü şahıs tarafından veya ürünü kullanıcı tarafından yapılma yapılmış olan bu daire garanti kapsamının iptaline Sebep olacaktır .

Garanti iptal koşulları :

Garanti süresi: Değerli müşterilerimize garanti süresi dışında hizmet Sunulduğu takdirde maliyeti müşterinin kendisi tarafından karşılanacaktır.

Fiziksel hasar: Ürünün kullanım kılavuzu şartları dışında dışında ve standart olmayan koşullarda kullanım sonucu oluşan ve tüpün kırılmasına neden olan hasarlar garanti kapsamı dışındadır ve Tamiri Mümkün olduğu taktirde bedeli müşteri Tarafından karşılanacaktır.

Onarımlar: Laserx marka tüpleri üzerinde herhangi bir onarım veya kişisel değişiklik, ürün garantisini geçersiz kılacaktır.

Atölye ortamı: Uygun olmayan ortam , sıcaklığı ve chiller veya güç kaynağı gibi cihaz parçalarının arızalanması gibi uygun olmayan atölye koşulları nedeniyle meydana gelen ve tüpte hasara neden olan herhangi bir teknik durum ürün garantisini geçersiz kılacaktır.

Garanti Belgesi: Laserx marka ürünlerde garanti hizmeti alabilmek için garanti kartı ibraz edilmesi gerekli olup, garanti kartının olmaması durumunda hizmet bedeli müşteri Tarafından Karşılanacaktır.

Ürünü Laserx web sitesine Kaydettireceğiniz taktirde, ürünlerinizin onarım garantisini bir ay uzatabilirsiniz.