Hakkımızda


Masterlight LazerSistemleriMasterlight Lazer Makine Ltd. yüksek teknolojili, CO2 lazer tüpleri, lazer işleme makinaları konusunda araştırma geliştirme ve üretim alanında faaliyet göstermektedir.

Masterlight Lazer Makine Ltd. 10 yılı aşkın tecrübeye sahip personel kadrosu ile lazer ve lazer işleme makinası konusunda hizmet vermektedir. Yıllık 20.000 adet tüp üretme kapasitesine sahiptir. 10.000 saati aşkın ömüre sahip olan LX serisi CO2 lazer tüplerinin üretimine ağustos 2016 tarihi itibari ile başlamış bulunmaktayız. Ürünlerimiz diğer rakip markalar karşısında daha iyi ışın kalitesi, yüksek güç ve yüksek kesim hızına sahiptir. Masterlight Lazer Sistemlerine özel katalizor teknolojimiz ve gaz formulümüz ile tüplerimizin ömrünü kullanım koşullarına göre yaklaşık 2 yıla kadar uzatmaktadır.

Vizyonumuz öncelikli kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple gelişmiş teknolojimiz ve profesyonel arge ekibimiz ile üretimimizde en yüksek kaliteyi yakalamak için çalışmaktayız. Odaklandığımız noktalardan biri satış sonrası hizmettir. Masterlight Lazer Sistemleri için yüksek kaliteli ürün üretmek kadar iyi hizmet vermekte önemlidir.

Müşterilerimize yeni ve daha yüksek teknolojili ürünler sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Masterlight Lazer Makine Ltd. bir SESLER ŞİRKETLER GRUBU kuruluşudur.

Design By Ctrl